Zápis do MŠ

zápis

6. 4. 2020 Zobrazit více

ošetřovné při karanténě - aktuální informace

COVID_19

úřední hodiny pro vyzvednutí tiskopisu:

pondělí 30. 3. 2020  8:00 -10:00 v ředitelně ZŠ

(jindy po telefonické dohodě či emailem)

(informace z ČSSZ)

Končí mi ošetřovné na dítě mladší 10 let z důvodu uzavřené školy či školky, co mám dělat?

Nepanikařte! Nepotřebujete žádný papír, i nadále můžete zůstat doma, dokud školu/školku neotevřou.

Teď vám sice chvíli nepoběží dávka ošetřovného, ale v úterý (24. 3.) podpořili poslanci zákon o prodloužení ošetřovného. Ten zajistí, abyste ošetřovné dostali i zpětně, pak Vám bude proplacena celá doba, po kterou jste byli doma. Změny musí ještě projednat Senát (jednání je naplánováno již na středu 25. 3.) a podepsat prezident republiky.

Pro svůj klid zavolejte do práce, že škola/školka je stále zavřená. Zaměstnavatel vám ze zákona musí absenci v práci omluvit.

NYNÍ, PROSÍM, NEŽÁDEJTE O OŠETŘOVNÉ, je nutné počkat na schválení zákona, a pak Vám co nejdříve poskytneme nové informace. Sledujte naše webové stránky.

Ošetřovné prý bude pro děti do 13 let, můžu si už dnes požádat o ošetřovné?

Návrh zákona předpokládá, že nárok na ošetřovné se rozšíří i na péči o děti starší 10 let - nejpozději do 13. narozenin. Tuto změnu v úterý (24. 3.) poslanci také podpořili. Změny musí ještě projednat Senát (jednání je naplánováno již na středu 25. 3.) a podepsat prezident republiky.

NYNÍ, PROSÍM, NEŽÁDEJTE O OŠETŘOVNÉ, je nutné počkat na schválení zákona, a pak vám co nejdříve poskytneme nové informace. Sledujte naše webové stránky.

V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření základních, středních i vysokých škol informuje ČSSZ o nároku na ošetřovné, které mohou rodiče dětí čerpat, pokud v důsledku tohoto rozhodnutí zůstanou doma s dítětem mladším 10 let.

bližší informace zde

Tiskopis si vytiskněte,(ke stažení zde) popřípadě si jej vyzvedněte ve škole.

25. 3. 2020 Zobrazit méně

UZAVŘENÍ MŠ

16. 3. 2020 Zobrazit více

Jarní tvořivé odpoledne v mateřské škole zrušeno!!!!

Jarní tvořivé odpoledne v mateřské škole zrušeno!!!!Z důvodu vyhlášení nouzového stavu jsou všechny společné akce MŠ zrušeny.

6. 3. 2020

Fotografování v MŠ - zrušeno

Fotografování v MŠ - zrušenoCOVID-19

2. 3. 2020

Vyšetření očíček od společnosti Prima Vizus.

V MŠ dne 23.1. 2020 od 10:00 hod.

14. 1. 2020 Zobrazit více

Vzpoura úrazům