Sběrové akce

15. 9. 2015 Zobrazit více

Zahájení školního roku

Tak je to tady. Dnes jsme společně zahájili nový školní rok. Každý z nás měl od rána trošku trému, ale myslím si, že se naše první setkání vydařilo, co říkáte? Dnešek byl společenskou událostí, ale od zítřka už začnou školní povinnosti. Prvňáčci si budou pomalu zvykat na sezení v lavicích, starší žáci najedou do známých kolejí a deváťáci budou muset zabrat na plný plyn. Čeká je totiž další krok do života - postup do dalšího stupně výuky. Dobře vědí, že vědomosti potřebují, takže věřím, že v posledním roce budou zodpovědně přistupovat k učení. Chceme je dobře připravit na přijímací zkoušky, aby se jim start do středních škol a odborných učilišť podařil tak, jak si přejí.
Na zahájení školy se připravila i školní družina, která pro děti bude opět připravovat zajímavé akce. A protože nejen učením je člověk živ, tak se na žáky pilně připravovala naše školní jídelna. Věříme, že to zvládne na jedničku.
Plně vytížené budou i paní učitelky v naší mateřské škole. Přibudou jim nové malé děti, s kterými budou mít plné ruce práce.
V rámci rozvoje spolupráce mezi rodiči a školou chceme všechny důležité informace zveřejňovat také na těchto webových stránkách. Budou-li Vám nějaké informace chybět, nečekejte a kontaktujte nás.
Přejeme všem žákům pohodový a novými poznatky nabitý školní rok. Rodičům přejeme spokojenost a radost z úspěchů jejich dětí.
Pracovníci ZŠ a MŠ Dolní Hbity

Pár fotek z dnešního slavnostního zahájení:

Nádherné fotografie nám poslal pan Martin Andrle, moc děkujeme.

1. 9. 2015 Zobrazit méně

Úvodní slovo ředitele