Jak bylo na lyžáku

25. 2. 2020 Zobrazit více

Evropský den jazyků

projektový den

V pátek 11. 10. 2019 jsme na naší škole společně oslavili Evropský den jazyků. První dvě vyučovací hodiny si každý ročník připravoval aktivity, prezentace, soutěže a kvízy pro své spolužáky.  Poté žáci II. stupně navštívili své mladší kamarády z I. stupně, kteří prezentovali jednotlivé evropské státy. Prvňáci tančili český tanec - polku, druháci „hovorili po slovensky“, třeťáci představili významné německé osobnosti a zatančili Ptačí tanec, čtvrťáci ukázali různé zajímavosti z Polska a páťáci slavné portugalské fotbalisty. Další hodinu se role obrátily – prvostupňové děti procházely třídy vyšších ročníků, kde pro ně starší žáci připravili různé kvízy týkající se evropských států. Projektový den zakončily žákyně, jež se zúčastnily projektů programu Erasmus+. Sdílely své zážitky, prezentovaly projekty, např. Be smart, be eco a Letś act together, a nakonec zapojily své spolužáky do několika zábavných soutěží.

22. 10. 2019 Zobrazit méně

Plán prvního týdne