školní knihovna

25. 11. 2021 Zobrazit více

Den s plyšákem

Den s plyšákem

Věděli jste, že plyšové hračky u dětí rozvíjejí city? Žákovský parlament se dne 16. listopadu rozhodl zorganizovat Den s plyšákem. Akce byla velmi přínosná, neboť jsme si nejen hráli, ale i vzpomínali, popisovali, vyprávěli…Hračku si přinesly děti napříč všemi třídami, mohli jsme tak zahlédnout obrovského plameňáka, dvoumetrového hada nebo páva s pestrobarevným ocasem. Nejhezčí však byly příběhy, které nám děti vyprávěly. Svého plyšáčka dostali chlapci i dívky většinou jako dárek od svých blízkých, usínají s ním v posteli, procestovali s ním spousty kilometrů na cestách do ciziny. A nám prozářili ve škole celý den…jsme rádi, že si svého malého kamaráda donesli i p. ředitel a p. učitelky. A jak to celé dopadlo? Děti přinesly dohromady 101 plyšáků.

Nepřestávejme si hrát, život je pak mnohem krásnější…

Jana Vršecká

FOTOGRAFIE