Rozvrhy hodin od 12. 4. 2021

rozvrhy první stupeň

10. 4. 2021 Zobrazit více

!!!Provoz školy od 12. 4. 2021 !!!

návrat

Vážení rodiče a žáci,

Prezenční výuka bude probíhat pro celý první stupeň (nebude se rotovat). Druhý stupeň pokračuje v povinné distanční výuce.

Hlavní podmínky pro pobyt ve škole:

• testování

Škola je povinna na základě mimořádného opatření MZd 2x týdně (pondělí a čtvrtek) před zahájením výuky provést u žáků a pedagogických pracovníků realizaci testování neinvazivními antigenními testy, a to tzv. samoodběrem. (LEPU test)

• ochrana úst a nosu respirátory - zaměstnanci, chirurgické roušky - žáci

• rozestupy

• zachování homogenity skupin

• dezinfekce/mytí rukou

• časté větrání

• doporučený častější pobyt venku

Organizace prvního týdne:

pondělí 12. 4. 2021

První den proběhne společná instruktáž k testování ve třídách.  Příchod žáků do školy bude pouze hlavním vchodem. Šatny budou umístěné v chodbě u hlavního vchodu.

Z důvodu zachování homogenity tříd bude první den časově organizován příchod žáků do školy dle následujícího rozpisu

7:20 – 2. + 4. ročník

7:30 – 3. ročník

7:40 – 5. ročník

7:50 – 1. ročník.

Ranní družina je pro tento den zrušena.

Po příchodu do učeben proběhne instruktáž a testování. Rodiče žáků 1. – 3. tříd mohou pomoci s testováním. Vyhodnocování testu trvá 15 minut.

INFORMACE K TESTOVÁNÍ ZDE

7. 4. 2021 Zobrazit méně