2. stupeň zpátky do školy

popis

2. stupeň se může účastnit výuky v následujících termínech (každé úterý):

9. 6.         16.6.           23.6.

30. 6. (pouze předání vysvědčení - bude upřesněno)

Bude se jednat o nepovinné konzultace nebo setkání s vyučujícím ve skupinách  (nejvýše 15 žáků) navazující na vzdělávání na dálku (objasnění nebo upevnění učiva, zadání samostatného učení mimo školu).

Žáci si mohou také v těchto termínech vyzvednout školní potřeby nebo jiné osobní věci, které z důvodu zákazu osobní přítomnosti žáků zůstaly ve škole. Rodiče žáků, kteří se nebudou konzultací účastnit, si mohou věci vyzvednout po předchozí domluvě.

S ohledem na občasný a krátkodobější charakter výše uvedených aktivit nemusí být skupiny žáků 2. stupně neměnné, se skupinou žáků mohou také pracovat různí pedagogičtí pracovníci podle konkrétních potřeb.

Při prvním vstupu do školy předloží žák čestné prohlášení .

Podrobný harmonogram:

Sraz v 7:45 venku (1. stupeň bude ve škole). Je nutné před školou udržovat rozestupy.

Pro všechny osoby nacházející se před školou platí povinnost zakrytí úst a nosu.

Poté pověřený pracovník vytvoří skupiny, které budou podle pokynu odcházet do šaten a do tříd.

Vstup do budovy školy je umožněn pouze žákům.

Skupiny mohou být složeny z různých ročníků.

Ve skupinách se budou střídat učitelé (třídní, ČJ, M, Aj, a jiní).

Konzultace budou probíhat nejdéle do 12:10 h, poté odchází buď na oběd nebo domů. (oběd je nutné dopředu přihlásit).

Prosíme rodiče žáků 2. stupně, aby svůj zájem o konzultace vyjádřili

na e-mailovou adresu: reditelskoly.zsdolnihbity@seznam.cz nejpozději do 5. 6. 2020

Do emailu uveďte následující:

Jméno dítěte: ..........................................

Mám / Nemám zájem o konzultace  ve dnech   9.6.      16. 6.     23. 6.

7:45 - 12:10

Přihlašuji / Nepřihlašuji své dítě na stravování ve školní jídelně  ve dnech 9. 6.   16. 6.   23. 6.

3. 6. 2020 Zobrazit méně

Sběr papíru, hliníku a bylin

zrušení sběru

27. 5. 2020 Zobrazit více