Rozhodnutí o přijetí

Lyžařský kurz

Špičák

LYŽAŘSKÝ VÝCVIK

Dne 28. 1. 2018 jsme jeli se školou na lyžařský výcvik na Šumavu do Železné Rudy, na Špičák. Po příjezdu jsme se převlékli do lyžařského oblečení a vyrazili na kopec, kde nás paní učitelka Petra Svobodová s instruktory Tomášem a Luckou rozdělila do dvou družstev podle našich lyžařských schopností. Já jsem byla ve družstvu pokročilých. Ze začátku jsme tam byli pouze čtyři, ale naše družstvo se začalo pomalu rozrůstat. Poté jsme šli na oběd a ubytovat se. Každý den po snídani a po obědě jsme chodili na svah a večer jsme hráli zajímavé a zábavné hry. Na závěr se konala soutěž ve slalomu. Lyžařský výcvik se mi velmi líbil, byla jsem smutná, že to tak rychle uteklo. Moc se těším na příští rok a na další ,,super lyžák“.

Aneta Volfová

fotografie zde