Přihlášky na střední školy

informace o přihláškách, přijímacích zkouškách a zápisovém lístku

20. 1. 2023 Zobrazit více

Škola v přírodě

předběžné informace

17. 1. 2023 Zobrazit více

Sbírka Světlo pro Bachmut

sbírka pro Ukrajinu

4. 1. 2023 Zobrazit více

3. místo v turnaji ve florbalu

ČEPS Florbalový turnaj

15. 12. 2022 Zobrazit více

Bobřík informatiky

Žáci 4.-7. ročníku se v týdnu 7.-11.11.2022 účastnili soutěže o Bobříka informatiky. Soutěžili v kategorii Mini (4. a 5. ročník, žáci mohli soutěžit ve dvojicích) a v kategorii Benjamin (6. a 7. ročník). Žáci museli získat alespoň 120 bodů, aby získali Bobříka. Podařilo se to 5 soutěžícím a jedné dvojici. Gratulujeme.

12. 11. 2022 Zobrazit více

Tematický zájezd 24.10.2022

Národní muzeum

25. 10. 2022 Zobrazit více

Informace pro rodiče žáků

nabídka rodičovských kaváren - online

4. 10. 2022 Zobrazit více

Pro rodiče žáků 9. ročníku

Vážení rodiče,

Vaše dcera, Váš syn si tento školní rok bude volit své další vzdělání.

Chci Vás tedy informovat o „Veletrhu středních škol“, který se koná 19.9.2022 v Příbrami, můžete zde získat informace o některých středních školách z Příbramska a okolí. Více informací naleznete na stránkách naší školy.

Dále doporučuji navštívit v rámci Dnů otevřených dveří školu, kterou si žák vybral nebo o které uvažuje. Každá škola organizuje Dny otevřených dveří, konkrétní dny žáci zjistí na webových stránkách vybrané školy.

Pokud Vaše dítě stále váhá při výběru střední školy či si není jisté, zda zvládne maturitní obor, doporučuji objednat ho v Pedagogicko-psychologické poradně na vyšetření Studijní a profesní orientace. Jedná se o soubor úloh, na jejichž základě, Vám v poradně doporučí, jakému oboru se věnovat a zda dítě zvládne maturitní obor.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na mě obrátit. Konzultační hodiny mám v úterý od 12:30 do 13:00 nebo se můžeme domluvit na jakýkoliv jiný termín. Můžeme se také spojit emailem či telefonicky.

S pozdravem Mgr. P. Strnadová (výchovný poradce)

15. 9. 2022 Zobrazit méně