Seznam přijatých dětí do MŠ

Detailní pokyny ke znovuotevření MŠ Dolní Hbity 25. 5. 2020

pravidla

Detailní pokyny k znovuotevření MŠ Dolní Hbity

Z organizačních důvodů bude od 25. 5. 2020 otevřena pouze 1 třída (velká).

Podle zaslaných přihlášek mohou do MŠ všechny přihlášené děti.

Funguje pouze velká šatna. Do malé třídy ani malé šatny není umožněn rodičům vstup.

Při prvním příchodu do školky přineste již z domova vytištěné a vyplněné čestné prohlášení, bez něhož nebude Vaše dítě do školky přijato!!!

Příchod do MŠ

Na zahradě a před budovou, prosím, dodržujte rozestupy 2 metry (nabarvené značky), eliminujte kontakt s ostatními rodiči a noste zakrytá ústa a nos.

Do šatny vstupujte jednotlivě na vyzvání učitelky (popř. zvoňte).

Při vstupu do budovy použijte dezinfekci a následně bude dětem změřena tělesná teplota.

Pomozte dítěti se co nejrychleji převléknout a poté opusťte budovu.

Vaše dítě si převezmeme ve vchodu do umývárny, kde si umyje ruce mýdlem.

Oblečení a roušky

Každý rodič zaopatří své dítě dvěma rouškami (každou v igelitovém sáčku), které dá dítěti do skříňky v šatně. Roušku budeme používat v případě, že opustíme areál MŠ (vycházka).

Na doporučení MŠMT budeme převážnou část dne trávit venku. Dejte proto svým dětem vhodné oblečení a obuv.

Při odchodu z MŠ si odneste veškeré oblečení ze skříňky.  Skříňky musí kvůli odpolednímu vydezinfikování být prázdné. Bačkůrky si jako jediné mohou nechat ve skříňce.

Pobyt v MŠ

Pohyb dětí v MŠ bude bez roušek za zvýšených hygienických opatření.

V momentě, kdy bude dítě kašlat, mít zvýšenou teplotu, smrkat, nebo vykazovat jakékoli jiné známky onemocnění, budete telefonicky kontaktováni k okamžitému vyzvednutí dítěte, poté musíme kontaktovat i Krajskou hygienickou stanici

Stravování

Stravování bude probíhat běžným způsobem – celodenní stravování – za zvýšených hygienických opatření.

Odpočívání

Odpočívání bude probíhat běžným způsobem za zvýšených hygienických opatření. Pyžamo je nutné měnit jedenkrát týdně.

Odchod dětí

Vyzvedání po obědě bude od 12:00 – 12:30 h opět na zavonění, za stejných podmínek jako při příchodu.

(Do šatny vstupujte jednotlivě. Při vstupu do budovy použijte dezinfekci. Pomozte dítěti se co nejrychleji převléknout a poté opusťte budovu.)

Odpoledne při příznivém počasí bude možnost si dítě vyzvednout na zahradě, opět dodržujte bezpečnou vzdálenost.

21. 5. 2020 Zobrazit méně

Den matek

aktivity

18. 5. 2020 Zobrazit více

Pro rodiče předškoláků

Desatero pro prvňáčky

12. 5. 2020 Zobrazit více

Inspirace k činnostem pro děti.

Měsíc duben nám přináší mnoho možných aktivit s dětmi:)

19. 4. 2020 Zobrazit více

Posíláme pozdravy!