Seznam přijatých dětí do MŠ

18. 5. 2020 Zobrazit více

Otevření MŠ 25. 5. 2020

COVID19

Vážení rodiče, od 25. 5. 2020 bude obnoven provoz MŠ Dolní Hbity.

Nástup dítěte do školky od data 25. 5. 2020 do konce školního roku 2019/2020 je zcela dobrovolný.

Není tedy povinný ani pro děti v roce povinné předškolní docházky.

Naše pokyny k přijetí dětí do školky:

• Při prvním příchodu do školky, prosím, přineste již z domova vytištěné a vyplněné čestné prohlášení, bez něhož nebude Vaše dítě do školky přijato!!!
  • !!! Z organizačních důvodů předpokládáme, že bude od 25. 5. 2020 otevřena pouze 1 třída (velká), maximální počet - 24 dětí !!! Fungovat by měla jenom velká šatna.
  • Při vstupu do budovy se bude měřit tělesná teplota dětí.
  • Rodičům bude v současné době až do odvolání umožněn vstup do šatny  mateřské školy. Vaše dítě si převezmeme ve dveřích do umývárny. Do šatny vstupujte jednotlivě, pomozte dítěti se co nejrychleji převléknout a poté opusťte budovu.
  • Na zahradě a před budovou, prosím, dodržujte rozestupy 2 metry a eliminujte kontakt s ostatními rodiči a noste zakrytá ústa a nos. Po odchodu se nezdržujte na herních prvcích na zahradě
  • Dítě v budově mateřské školy nemusí mít roušku.
  • V momentě, kdy bude dítě kašlat, mít zvýšenou teplotu, smrkat, nebo vykazovat jakékoli jiné známky onemocnění, budete telefonicky kontaktováni k okamžitému vyzvednutí dítěte, poté musíme kontaktovat i Krajskou hygienickou stanici.
  • V případě, že Vy, Vaše dítě, nebo některý z členů Vaší domácnosti patříte do rizikové skupiny, zvažte prosím přítomnost Vašeho dítěte v mateřské škole
  • Stravování bude probíhat běžným způsobem – celodenní stravování – za zvýšených hygienických opatření.

Manuál k otevření MŠ od MŠMT

Informace k zahájení provozu MŠ od 25. května 2020

Prosíme zákonné zástupce, aby vyjádřili zájem o docházku svého dítěte do MŠ

do 20. 5. 2020 na e-mailovou adresu: prazakovavladimira.msdolnihbity@seznam.cz

Do emailu uveďte následující:

Jméno dítěte: ..........................................

Přihlašuji/ nepřihlašuji  své dítě na pobyt v MŠ od 25. 5. 2020
Dítě bude odcházet   po obědě / po spaní

Při prvním vstupu do školy předkládá zákonný zástupce dítěte čestné prohlášení, kde potvrzuje:

 seznámení s vymezením rizikových skupin stanovených Ministerstvem zdravotnictví

 čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění (např. horečka, kašel, dušnost, náhlá ztráta chuti a čichu apod.)

Pokud zákonný zástupce tyto dokumenty nepodepíše, nebude dítěti povolena osobní účast.

Čestné prohlášení je ke stažení zde, lze si ho také stáhnout na webových stránkách školy.

Doporučuje se, aby zákonní zástupci zvážili rizikové faktory, pokud dítě patří do rizikové skupiny, a rozhodli o účasti dítěte v MŠ

17. 5. 2020 Zobrazit méně

Pro rodiče předškoláků

Desatero pro prvňáčky

12. 5. 2020 Zobrazit více

Inspirace k činnostem pro děti.

Měsíc duben nám přináší mnoho možných aktivit s dětmi:)

19. 4. 2020 Zobrazit více

Posíláme pozdravy!