Přihlášení do Teams

online setkávání

12. 3. 2021 Zobrazit více

Distanční výuka nejen pro předškoláky

Distanční výuka nejen pro předškolákyTéma: Řemesla, povolání (II.část)

4. 3. 2021 Zobrazit více

Distanční výuka nejen pro předškoláky

Distanční výuka nejen pro předškolákyTéma: Řemesla, povolání (I. část)

28. 2. 2021 Zobrazit více

Uzavření MŠ od 23. února !!!

uzavření MŠ

Na základě nařízení Krajské hygienické stanice je

od úterý 23. 2. 2021

Mateřská škola Dolní Hbity uzavřena.

Všem rodičům dětí, které se dostaly do rizikového kontaktu s osobou pozitivně testovanou na onemocnění COVID-19, bude zaslán email s přesnými instrukcemi od Krajské hygienické stanice.

Na tyto děti se vztahuje karanténa. Dle platných pravidel bude trvat 10 dní.- minimálně do 28. 02. 2021 včetně.  Je důležité, aby se Vaše dítě zdrželo jakéhokoli kontaktu s cizími osobami.  Rodina by ale měla dle vlastního zvážení zavést patřičná opatření, zejména pak nepřijímat v domácnosti návštěvy, nikoho s dítětem v karanténě nenavštěvovat, v domácnosti intenzivně větrat, používat dezinfekci a podobně.

V rozmezí od 5. do 7. dne od posledního kontaktu s pozitivně testovanou osobou, je potřeba, aby Vaše dítě absolvovalo RT-PCR test.

Zkontaktujte, prosím, ošetřujícího lékaře Vašeho dítěte, který Vám může vystavit žádanku na test. Jako podklad k vydání příslušných dokumentů můžete použít obdržený e-mail.

V době nepřítomnosti praktického lékaře bude možné vystavit Vašemu dítěti elektronickou žádanku na PCR test na onemocnění Covid-19 prostřednictvím KHS.

V době uzavření mateřské školy je možno čerpat příspěvek na ošetřování člena rodiny.

tiskopis ke stažení zde: Žádost o ošetřovné při péči o dítě za kalendářní měsíc, ve kterém bylo uzavřeno výchovné zařízení (škola) či jeho část (cssz.cz)

Další praktické informace naleznete zde:

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Mgr. Ondřej Buralt

Na základě doporučení Krajské hygienické stanice Příbram byla MŠ Dolní Hbity

22. 2. 2021 uzavřena.

Důvodem bylo preventivní hygienické opatření.

21. 2. 2021 Zobrazit méně

Masopustní dopoledne

Masopustní dopoledne18.2.2021 v MŠ

16. 2. 2021

Mrzne a mrzne a mrzne, ten, kdo se neschovává zmrzne.

Mrzne a mrzne a mrzne, ten, kdo se neschovává zmrzne.Ledové bábovky v MŠ nachystané.
Užívejte krásné zimy spolu s dětmi a zkuste si je doma také ????

11. 1. 2021