Zápis do MŠ

6. 4. 2020 Zobrazit více

UZAVŘENÍ MŠ

16. 3. 2020 Zobrazit více

Jarní tvořivé odpoledne v mateřské škole zrušeno!!!!

Jarní tvořivé odpoledne v mateřské škole zrušeno!!!!Z důvodu vyhlášení nouzového stavu jsou všechny společné akce MŠ zrušeny.

6. 3. 2020

Fotografování v MŠ - zrušeno

Fotografování v MŠ - zrušenoCOVID-19

2. 3. 2020

Vyšetření očíček od společnosti Prima Vizus.

V MŠ dne 23.1. 2020 od 10:00 hod.

14. 1. 2020 Zobrazit více

Vzpoura úrazům

beseda

Již podruhé se naše škola zapojila do projektu Všeobecné zdravotní pojišťovny VZPoura úrazům, který se zaměřuje na prevenci úrazů a nehod u dětí a mladistvých. Dne 6. 10. 2016 se v sále Kulturního domu v Dolních Hbitech uskutečnilo setkání dětí z MŠ a žáků 1. - 5. ročníku s hendikepovanými pracovníky VZP ČR - M. Vondráčkem a J. Krauskopfem. Ti pohovořili o svém úrazu a o životě s následným trvalým postižením a představili některé ze sportů pro hendikepované. Dále se snažili dětem přiblížit problematiku nejčastějších úrazů, upozornit je na rizikovost určitých životních situací a naučit je, jak lze vhodnými preventivními opatřeními tato rizika omezit na minimum. Na závěr si děti mohly vyzkoušet jízdu na invalidním vozíku.

fotografie zde

10. 10. 2016 Zobrazit méně