Oznámení!

26. 2. 2019 Zobrazit více

Družinové nocování

noc v družině

Branka už se otvírá...  Děti, družinové nocování ZAČÍNÁ!

A je to tu! Noc,na kterou se všichni vždy moc těšíme-družinové nocování.
Letos jsme se sešli v plném počtu a od 18:00 hodin se začali scházet ve družině. Jako první se začaly rozkládat karimatky a spacáky. Následovala večeře, kterou si každý přinesl z domova. Děkujeme pani Rysové za výborný koláč, který upekla nám všem a na kterém jsme si všichni pochutnali.
  V plné síle jsme se přesunuli do tělocvičny, kde jsme si zasoutěžili ve skupinách. Po soutěžení se šly nabrat síly na dlouho očekávaného bobříka odvahy, kterého se děti nemohly dočkat. Zazpívaly se písničky na povzbuzení,oblékli jsme se,rozsvítili baterky a vyrazili. Došli jsme na "křasovku", kde byla ukryta tři světýlka .Každé světlo u sebe skrývalo jednu barevnou fixu, kterou se zapsala čárka na ruku a mohlo se pokračovat dál. Počtem zapsaných tří čárek byla ztvrzena statečnost a odvážnost dětí, které úspěšně temnou stezkou prošly až do konce. Přes velké obavy to všichni zkusili a zvládli na výbornou!
  Vrátili jsme se zpět do družiny, převlékli do pyžámek, vyčistili zoubky a honem do spacáků. Nechyběla pohádka na dobrou noc.
  Druhý den, ihned po snídani proběhlo vyhodnocení a rozdání odměn. Tím byla noc v družině zdárně ukončena.
  Moc jsme si to všichni užili a příští rok se těšíme!

Vychvatelky Kristýna Petáková a Hana Schacherlová

31. 10. 2017 Zobrazit méně