Oznámení!

12. 5. 2017 Zobrazit více

Družinové nocování

první stupeň

V pátek 21.10.2016 bylo ve školní družině pořádně živo! Jako každý rok se konalo tradiční družinové nocování,na které se děti už moc těšily.

Ihned po příchodu se začalo s vybalováním.Jakmile bylo vše připravené,každý se pochlubil svým plyšákem a dobrotami,které si přinesl z domova.

Celý večer byl před námi,a to nejdůležitější nás teprve čekalo. Přesunuli jsme se tedy do cvičebny, kde byl pro děti připraven bohatý program plný soutěživých her ve skupinkách. Všichni si mezi sebou pomáhali a spolupracovali. Soutěživost byla však veliká! Po sečtení všech bodů a vyhodnocení následovala večeře,při které u dětí nesměly chybět řízky od maminek. Děkujeme maminkám paní Janě Ptáčkové, Kateřině Kopáčkové, Ireně Pauknerové a Andree Soukupové za dobroty, které připravily nám všem a na kterých jsme si všichni moc pochutnali.

S plnými bříšky a baterkami jsme se vydali na bobříka odvahy,který se konal v prostorách školy - a to ve sklepě plném pavouků a netopýrů. Všechny děti navzdory svým velkým obavám překonaly svůj strach a bobříka úspěšně dokončily.

Vrátili jsme se do družiny a konečně se mohly vybalovat spacáky,deky,natřepávat polštářky a šup do pyžámek. V umývarce se tvořila fronta na hygienu. Přečetla se i pohádka na dobrou noc.

Ráno hned po ranní hygieně jako obvykle nastal úklid a balení věcí. Po vydatné snídani proběhlo vyhodnocení celého družinového nocování, rozdaly se diplomy a ceny a už se čekalo jenom na rodiče.

Rodičům děkujeme za důvěru a příští rok se opět těšíme!

fotografie zde

vychovatelky Hana Schacherlová a Kristýna Petáková