Úplata ŠD

4. 1. 2021 Zobrazit více

Vánoce

28. 12. 2020 Zobrazit více

Nápady na tvoření s dětmi

Tvořím, tvoříš, tvoříme,
doma se nenudíme.

11. 11. 2020 Zobrazit více

Provoz ŠD

začátek školního roku

28. 8. 2020 Zobrazit více

Školní družina uzavřena

11. 3. 2020

Oznámení!

Komunitní centrum

18. 9. 2019 Zobrazit více

Vybíjená

Turnaj ve vybíjené

Dne 3.6. 2019 se žáci prvního až čtvrtého ročníku snažili obhájit loňské první místo v turnaji ve vybíjené. Na turnaj přijeli soupeři ze základní školy Kamýk nad Vltavou a Višňová. Soutěživost dětem nechyběla a napětí bylo vysoké od samého začátku. Dětem se dařilo, oba zápasy vyhrály a soupeře z obou týmů porazily. Ale podle daných pravidel se nehrálo na výhry, nýbrž na počet vybitých hráčů. A tak jsme na tom byli nerozhodně s hráči z Kamýka. Nezbývalo nic jiného, než si to rozdat v prodlouženém zápase znovu. Hra byla ostartvána na pět minut. Po skončení páté minuty, byly sečteny body a celkový stav byl opět nerozhodně. A proto jsme tedy museli zahájit další hru s tím, že družstvo, které vybije hráče soupeře první, vítězí! Po několika hodinách urputného boje a vynaložení veškerých sil, nám přece jen chyběl kousek štěstí a naši žáci skončili i přes to na krásném 2. místě!

Žákům patří velké dík a pochvala! Děkujeme.

3. 6. 2019 Zobrazit méně