Oznámení!

18. 9. 2019 Zobrazit více

Vybíjená

Turnaj ve vybíjené

Dne 3.6. 2019 se žáci prvního až čtvrtého ročníku snažili obhájit loňské první místo v turnaji ve vybíjené. Na turnaj přijeli soupeři ze základní školy Kamýk nad Vltavou a Višňová. Soutěživost dětem nechyběla a napětí bylo vysoké od samého začátku. Dětem se dařilo, oba zápasy vyhrály a soupeře z obou týmů porazily. Ale podle daných pravidel se nehrálo na výhry, nýbrž na počet vybitých hráčů. A tak jsme na tom byli nerozhodně s hráči z Kamýka. Nezbývalo nic jiného, než si to rozdat v prodlouženém zápase znovu. Hra byla ostartvána na pět minut. Po skončení páté minuty, byly sečteny body a celkový stav byl opět nerozhodně. A proto jsme tedy museli zahájit další hru s tím, že družstvo, které vybije hráče soupeře první, vítězí! Po několika hodinách urputného boje a vynaložení veškerých sil, nám přece jen chyběl kousek štěstí a naši žáci skončili i přes to na krásném 2. místě!

Žákům patří velké dík a pochvala! Děkujeme.

3. 6. 2019 Zobrazit méně

Celodenní turistický výlet