Evropský den jazyků

8. 6. 2017 Zobrazit více

Exkurze do Bedny

NZDM Bedna

Dne 6. 6. 2017 navštívili žáci 8. a 9. ročníku nízkoprahové centrum Bedna v Příbrami.

Toto zařízení pro děti a mládež (NZDM Bedna) je sociální služba určená dětem a mladým lidem od 11 do 20 let. Nabízí možnost trávit volný čas v bezpečném prostředí. Nabízí zázemí pro setkávání se s vrstevníky, širokou škálu volnočasových aktivit a možnost individuálního doučování. Děti a mladí lidé mohou v NZDM Bedna vyhledat radu, pomoc či podporu v situacích, které jsou pro ně obtížně řešitelné.

Pracovnice Bedny informovaly žáky o možnostech využití tohoto zařízení, promítly jim promo video a ukázaly vybavení i veškeré prostory. Řadu nabízených aktivit si posléze mohli žáci sami vyzkoušet. Exkurze zaujala některé žáky natolik, že se rozhodli služby Bedny využívat.

A. Dušková

8. 6. 2017 Zobrazit méně